De medewerkers van BCN

Bij BCN Zwolle werken vier bewindvoerders/ curatoren/ mentoren, vier bewindvoerders en twee assistent-bewindvoerders. Alle cliënten hebben een eigen contactpersoon. Mocht die persoon afwezig zijn wegens ziekte of vakantie, wordt het werk afgehandeld door de collega's. Het komt dus nooit voor dat een dossier langere tijd stil ligt.


Bewindvoerder/ curator / mentor:


Alicia Boonstra - van de Velde

a.boonstra-vdvelde@bcn-zwolle.nl

Werkdagen: maandag, dinsdag & donderdag


Puck Brak

p.brak@bcn-zwolle.nl

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag


Judith Broeks

j.broeks@bcn-zwolle.nl

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

 
Paulien Korenberg (manager)

p.korenberg@bcn-zwolle.nl

Werkdagen even weken: maandag t/m vrijdag
Werkdagen oneven weken: maandag t/m donderdag

op maandag en woensdag extern: niet telefonisch bereikbaar)


Bewindvoerder:


Nadine Huitink

n.huitink@bcn-zwolle.nl

Werkdagen even weken: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Werkdagen oneven weken: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

 

Carina Boers

c.boers@bcn-zwolle.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag


Dieke Harleman

d.harleman@bcn-zwolle.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag


Assistent-bewindvoerder:


Lian Tent

l.tent@bcn-zwolle.nl 

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag


Judith de Weerdt

j.deweerdt@bcn-zwolle.nl

Werkdagen even weken: maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag
Werkdagen oneven weken: maandag t/m vrijdag